/ Scenár charitatívneho koncertu. Organizácia a konanie charitatívneho koncertu

Scenár charitatívneho koncertu. Organizácia a konanie charitatívneho koncertu

Bohužiaľ, existujú deti, ktoré sú zbavené všetkýchradosti zo života. Tie môžu zahŕňať deti osirelé chlapca a dievčatá so zdravotným postihnutím a tých, ktorí sú vážne chorí. Pre takéto deti nezáleží na tom, aký bude scenár charitatívneho koncertu. Pre nich je najdôležitejšie, že nie sú zabudnuté a nie opustené. Scenár charitatívneho koncertu by mal obsahovať rôzne témy: pesničky, tance, skits, súťaže.

charitatívny koncertný scenár

Správne premyslený program pomôže zorganizovať nezabudnuteľnú dovolenku pre znevýhodnené deti.

Ako správne organizovať charitatívny koncert

Na dovolenku pre deti bola na najvyššej úrovni, je potrebné zabezpečiť správnu organizáciu. Pomôže to:

 • Správne rozložené úlohy.
 • Decentne zdobená scenéria.
 • Aj v organizácii je dôležité vziať do úvahy vek detí, pre ktorých sa bude konať dovolenka.
 • Musí sa venovať náležitá pozornosť voľbe miesta preevent. Ak sa scenár charitatívneho koncertu "Alien Alas nenastane", je pripravený pre deti so zdravotným postihnutím, je najlepšie ich realizovať na území inštitúcie, v ktorej žijú.

Tieto zdanlivo bezvýznamné detaily pomôžu správne a kvalitatívne organizovať koncertnú udalosť.

Výber miesta pre charitatívny koncert

Kde sa udalosť uskutoční v mnohých ohľadochzávisí od toho, na aké deti sa organizuje sviatok. Ak sa deti môžu pohybovať nezávisle, udalosť sa môže konať v nasledujúcom prostredí:

 • Park.
 • Forest.
 • Koncertná sála.
 • Dom kultúry a tvorivosti.
 • Na území inštitúcie, kde žijú a žijú deti.

Ak diváci divákov pozostávajú z pacientovkomplexné ochorenia alebo od postihnutých, potom sa charitatívny koncert najlepšie strávi v nemocnici alebo v spoločenskom centre. Koniec koncov, najdôležitejšou vecou pre tieto deti je pohoda a povedomie, potom sa celý festival bude konať v jednom dychu.

Čo robiť s akcentmi, organizovaním koncertu

Ak chcete skript charitatívneho koncertu splniť očakávania, je potrebné správne nastaviť priority na dovolenke. Pre to potrebujete:

 1. Berte do úvahy vekovú kategóriu publika.
 2. Premýšľajte nad tým, čo dávajú deťom po tom, ako sa pozerajú, aby sa táto udalosť pamätala naveky.
 3. Je veľmi dôležité vybrať správny hudobný nástrojsprievodcom pre plnú hodnotu dovolenky. Ideálnym riešením bude živý orchester. Koniec koncov, každý hudobný nástroj uzdravuje a dáva veľa pozitívnych emócií.
 4. Stojí tiež za zváženie času koncertu. Ak je publikum väčšinou malé, potom je lepšie organizovať párty ráno alebo večer po pokojnej hodine.
 5. V závislosti od toho, či je zdravý alebo prechorých detí, scenár udalosti "od srdca k srdcu", je potrebné určiť trvanie koncertu. Ak sú deti choré a pre nich je ťažké sedieť dlhší čas, je lepšie urobiť krátky, nie veľmi veľa času, koncert.

od srdca k srdcu

Počnúc tým je možné zorganizovať ideálny koncert, ktorý otvorí srdcia a dá príležitosť veriť, že dobré je vo svete a vyhrá všetky nedorozumenia.

Scenár charitatívny koncert pre deti so zdravotným postihnutím

Deti so zdravotným postihnutím predstavujú osobitnú kategóriu ľudí. Preto scenár charitatívneho koncertu pre deti s dlhou a nevyliečiteľnou chorobou by nemal byť príliš dlhý. Napríklad môžeme mať nasledujúci nápad.

Na javisku sú dva vedúce.

Prvý moderátor: "Dnes sme tu z nejakého dôvodu zhromaždili, chceme vidieť radosť v očiach detí. Viete, lahodný svet je plný, pripomíname vám to viac ako raz dnes. Nechajte svoje oči lesknúť šťastím, vo vašom živote bude všetko tak ako v rozprávke. Buďte pozití ohromení a kúpi sa v radosti a náklonnosti. "

charitatívny koncertný scenár

Druhý moderátor: "Všetko v tomto svete svieti s láskavosťou, preto sme teraz s vami. Chceme naplniť každého s radosťou, začneme dovolenku, sme sa ponáhľali prekvapiť ".

Prvý moderátor: "Vitajte naši herci, dnes vám zaistí nezabudnuteľný výkon. Sú motivovaní úprimnou a silnou túžbou zdieľať s každým z vás svoju teplo a dobré emócie. Len pre vás dnes zazniejú orchestre, piesne a básne. Iba pre vás milé deti, profesionálni tanečníci, akrobati a kúzelníci budú hrať dnes. Zoznámte sa! Naši herci! ".

Dospelí sa najprv objavia na javisku, potom deti v školskom veku, potom najmenšie umelci.

Druhý moderátor: "Náš prvý dar je dnes krásny tanec."

Niekoľko párov prichádza na pódium a tancuje na valčík.

Prvý moderátor: "Ďakujeme našim tanečníkom. Teraz sa stretnite s kúzelníkom, prekvapí vás svojimi zručnosťami. "

Na javisku sa objaví muž s klobúkom a ukazuje rôzne triky s zajacom, vreckom, holubami.

Druhý moderátor: "Stretnite sa s našou speváckou skupinou" Good "s piesňou" Okrídlená hojdačka ".

Prvý moderátor: "Možno si trochu unavený? Navrhujem trochu cvičenia. "

Zo stropu lietajú balóniky, deti sa ich snažia chytiť. Ak sa niekto nepodarilo chytiť, potom moderátor osobne zvládne vzdušné šťastie dieťaťa.

Druhý moderátor: "Teraz sa stretnite s naším orchestrom. Pre vás budú hrať skvelé piesne. "

Prvý moderátor: "Slávnostná časť našej dovolenky prišla do finále. Teraz nechajte náš charitatívny fond darovať každému z vás darčeky. Naozaj dúfame, že sa vám tento výkon páčil a naši moderátori vám vždy pripomenú dnešné stretnutie. "

Takýto scenár pre postihnuté deti by mohol mať svoje miesto. Radosť a lesk v oči sú poskytované. Ale za týmto účelom sa takéto udalosti konajú.

Koncert scenára pre deti zo sirotinca

V detskom domove sú deti zbavené rodičovskej teplo aláskanie. Z tohto dôvodu sa bezpochyby potěší charitatívny koncert "Deti pre deti". Držanie takejto udalosti pripomenie chlapcom a dievčatám, že nie sú na tomto svete sami, že sú dôležité a potrebné pre spoločnosť. Napríklad môžeme mať nasledujúci nápad.

Vodca necháva veselú hudbu. Za ním nechajte deti, kto ukáže koncert.

Moderátor: "Ahoj chlapci a dievčatá, dnes zaznie pieseň, naše deti vám ukážu tance, bude to veľmi veselé, verte mi."

Dievčatá vychádzajú v krásnych plavkách a tancujú sa stuhami.

Hosť: "Stretnite sa s naším spevákom, ktorý vám spieva pieseň" Ak ste laskaví "z karikatúry o Leopoldovi. Kto vie slová, spieva. "

Moderátor: "Aby ste sa nudili, pripravili sme pre vás zábavu. Vašou úlohou je zbierať loptičky v bazéne. "

Z stropných lietajúcich balónov a na pódiu predstavujúnafukovací bazén. Vyberte niekoľko detí na účasť, víťaz je ponúkaný na sedenie v bazéne s loptičkami. Všetci ostatní účastníci sú pozvaní do bazéna.

Moderátor: "Teraz hráte akrobatov. Stretnite sa s potleskom. "

Moderátor: "Pre vás bola dovolenka priniesla dnes. Dúfame, že ťa má rád. Nechajte vo svojom srdci láskavosť, ktorú vám dnes dáva. Nechajte sa nikdy vyraziť z cesty tých chvíľ, ktoré nazývame smútok. Dnes "Sbohem" hovoríme, a zajtra zajtra zase prídem k vám. Naše prekvapenia sa pre vás nekončia. S čistým srdcom as láskou k mladšej generácii darujeme každému z vás. "

Tento scenár bude oslovovať mladé i staršie deti. Preto ho môžete bezpečne vziať do úvahy.

Scenár charitatívny koncert "Robte dobrý" pre choré deti

Tí, ktorí prekonali túto chorobu, je veľmi dôležité mať silu,bojovať a zotavovať sa. Z tohto dôvodu by scenár koncertu "urobiť dobrý" od srdca k srdcu mal priniesť lásku, silu a inšpiráciu. Napríklad môžeme mať nasledujúci nápad.

Hostiteľ začína svoju reč v zákulisítichá hudba na pozadí: "Najväčšie šťastie je, keď sú deti okolo. Koniec koncov, to, čo nám dali život - neoceniteľnú odmenu. Nech sa objavia silné sily, prídu. Nech sú zdraví s modlitbami svojich príbuzných, budú nažive. Nechajte chorého, žiadne problémy z cesty nikdy. Nechajte návštevu inšpirácie, úsmev života dáva radosť.

scenár charitatívneho koncertu iných problémov sa nestane

Záclona sa otvorí na javisku v tomto okamihusú všetci účastníci podujatia. Moderátor vychádza zo zákulisia: "Stretnite sa s našimi hercami a hudobníkmi, našimi spevákmi a ďalšími talentmi. Dnes tieto deti s vami zdieľajú kúsok duše, teplo a dajú vám lúč jasného slnka, ktorý žije v ich srdciach. Pre vás a naše básne hovorí náš básnik. "

Prvý chlapec: "Pre silu byť vždy silný, stačí sa radšej radovať nad deťmi. Napokon sú potrebné dobré emócie, aby sa choroby na ceste nedostali. "

Druhý chlapec: "Každý z nás má veľa dobrého, jarného a jesenného občas žije v nás. Najdôležitejšie však je, že v duši by nemal byť nádej. S nádejou vo svete je jednoduchšie žiť. Preto je dôležité byť s ňou priateľmi. "

Všetci spoločne: "my vám dať, kúrime ray srdce zahreje. Prajeme Vám šťastie, dobré, že každý bude môcť. "

Hosť: "A teraz pre vás, drahí diváci, naši tanečníci ukážu zápalný a krásny tanec" Cha-cha-cha "".

Vedúci: "Spoznajte náš spevácky súbor s piesňou" Chôdza spolu je zábava ".

Hostiteľ: "Náš akrobat s vlastným výkonom je pre vás. Meet ".

moderátor: "Bohužiaľ, naša dovolenka skončila. Ale prekvapenia tam neskončia, stále máme darčeky pre každého z vás. Deti, buď láskaví, úprimní a otvorení duši. S veľkým srdcom, ktoré rozdeľuje slnečné svetlo ostatným, je oveľa jednoduchšie žiť. Kým sa znova nestaráme, drahí priatelia. "

charitatívny koncert deti deti

Takýto koncert určite užije deti. Najdôležitejšia vec je, že predstavenie bolo v jednom dychu a naplnené poznámkami o pozitívnych emóciách.

Dovolenkový scenár pre siroty

Pre sirotky môžete použiť akékoľvekz vyššie uvedených scenárov. Môžete tiež zahrnúť do programu básne, ktoré naplnia sebadôverou a nabádajú dobrú náladu. Dávajte pozor na takéto krátke básne:

***

Najdôležitejšie na svete sú deti.

Každý z nás je za ne zodpovedný.

Ponáhľame sa, aby priniesla oslavu duše,

Takže nemohli odobrať svoje oči.

***

Deti na celom svete sú najdôležitejšie,

Koniec koncov, sú čisté, dobré, slávne.

Nech je šťastie

A naše deti nikdy nekričia.

Takéto básne môžu byť bezpečne zahrnuté do scenára charitatívneho koncertu "Give Life".

Vianočný sviatok

V predvečer vianočných slávností čakajú všetcizázraky, najmä deti. Preto by mal byť vianočný koncert charitatívneho scenára premýšľaný s najmenším detailom. Iba potom bude všetko perfektné. Napríklad môžete túto myšlienku vziať.

Prednášajúci preberá pódium a hovorí: "Dnes sme sa len tak nestretli, dnes je magický a báječný deň. V našej prezentácii sa dozviete zaujímavé tradície Vianoc. A môžete sa ponoriť do rozprávky. Zoznámte sa s našimi prvými účastníkmi. "

Na pódiu hrajú deti v klobúkoch Santa Claus a na panvách, lyžice, poháre piesne Jingle Bells.

Moderátor: "A teraz uvidíme, ako Santa pracujú asistenti pred Vianocami a Novým rokom."

Herci sa uberajú v kostýmoch elfov abalenie darčekov rýchlo. Zároveň povedal: "Toto je pre Andrewa, toto je pre Ira, a to je pre Nastya. A to pre Viti, ale vôbec neposlúchol svoju matku, možno by si mu nemal dať dar? Deti, čo si myslíš? "

Tu Vitya prichádza na scénu a hovorí: "Nechcel som sa správať zle, viem, niekedy som neudelal moje lekcie, niekedy som neposlúchol svoju matku, takže to je dôvod. Sľubujem, že to napravím, zobral som to na myseľ a budem počúvať svoju matku, nebudem uraziť deti a ja sa dobre postarám. Ja som chcel tento dar ako nič na svete. "

V tomto verši Vitya strieľa prach, vyberá nos a ukáže svoj jazyk publiku.

Elf: "Čo si myslíš, deti, má Vita dať darček?"

Deti hovoria, že nie.

Elf: "No, ja ani neviem, Victor, nechcem ťa zbaviť radosti z takejto dovolenky. Budete musieť pracovať. "

Vitya: "Eh, súhlasím. Povedz, čo robiť. "

Elf: "Musíte rozdávať darčeky všetkým deťom, ktoré sú v tejto miestnosti. Keď sa s touto úlohou vyrovnáte, dáme vám a váš dar. Súhlasíte?

Vitya: "Žiadny problém, táto úloha je jednoduchá!"

Potom sa Vitya pozrela do sály a povedala: "Len som si všimol, že je veľa divákov a ja sa mi to nepodarí až do budúceho roka."

Elf: "Potom vám dám Elfove uši. Pomôžu vám rýchlejšie sa vyrovnať s každou prácou. A klobúk, ako máme, tiež nosí. Dobre, teraz ste pripravení byť skutočnými čarodejníkmi. Hádajte, čo chcete. "

Vitya: "Chcem sladkosti. Nie, zmenil som názor. Chcem zmrzlinu. Nie je to isté. Oh, vymyslel. Chcem, aby všetky deti v miestnosti boli šťastné a dali nám svoju zábavu. "

Elf: "Dobre, Vitya, toto je najlepšie prianie. Koniec koncov, keď dáme ľuďom dobré, vráti sa k nám. Vezmite si čarovnú hůlku a vlnite ju, potom sa vaše želanie splní v okamihu. "

skript charitatívny koncert pre deti

Keď Vitya odhodila hůlku zo stropuposypaný lesklý serpentín a konfety. A potom boli všetky deti vyvedené na tanec okolo vianočného stromčeka. Vitya dala všetkým darčekom. Santa vstúpi do scény.

Santa: "Victor, dnes nás príjemne prekvapil. Urobili ste toľko dobrých skutkov, ktoré chcete dať nielen to, čo ste si odo mňa objednali. Vezmite svoj dar a potlesk od publika. Veselé Vianoce! "

Takýto scenár samozrejme ponorí verejnosť do atmosféry skutočnej dovolenky a dobrej nálady.

Novoročné sviatky

V novom roku deti čakajú na zázraky nie menej akoVianoce. Preto je rovnaký scenár ideálny pre túto dovolenku ako pre vianočnú dovolenku. Jediné, čo potrebuje Santa Claus nahradiť starý otec, a tiež pridať zábavné súťaže z hlavného charakteru dovolenky.

Ako potešiť deti

Znevýhodnené alebo choré deti budú určiteprivítajte akýkoľvek darček a výkon. Nezabudnite zahrnúť do programu zábavnú hudbu, tanec, básne, triky a samozrejme darčeky pre divákov.

skript charitatívny koncert dáva život

Aké dary môžete dať núteným deťom?

Deti, ktoré nemajú matku a otec, alebo chlapci,ktorí čelia vážnym chorobám, si v prvom rade cení svoju pozornosť. Nemajú to, čo majú bežné deti. Preto sa takíto chlapci a dievčatá budú radi akémukoľvek daru, ktorý bude daný. Môžete napríklad darovať:

 • Hračky.
 • Písacie potreby.
 • Nábytok.
 • Oblečenie.

A najdôležitejšia vec je nalievať dušu do scenára predstavenia, aby sa preniesol kúsok tepla tým, ktorí jej nemajú toľko.

Čítajte viac: