/ / Nádej ruského kúpania Evgeny Rylov

Nádej ruského kúpania Evgeny Rylov

Člen ruského plaveckého tímu Evgeny Rylovjeho dvadsať rokov má niekoľko významných úspechov vrátane medailí na majstrovstvá sveta a olympijských hier. Syn profesionálneho športovca sa najskôr angažoval vo futbale, ale nakoniec našiel svoje volanie na plaveckých dráhach bazéna.

Deti roky

Evgeny Rylov sa narodil v roku 1996 v Novotroitsku,v regióne Orenburg. Športové gény pochádzali od svojho otca, ktorý hral v Jekaterinburgu Uralmash, ktorý kedysi hral vo veľkých ligách. Takže bol v Novotroitsku a odišiel sem, aby skončil futbalovú kariéru v miestnej "Nosta".

V biografii Jevgenija Rylova sa plávanie nezobrazovalonáhodne. Chlapca v jeho detstve bol bolestivý, a na radu lekárov, rodičia dali svojmu synovi plachtenie. Po šiestich rokoch začal Eugene trénovať v bazéne, jeho prvou trénerkou bola Inna Kokoreva.

Evgeny Rylov plávanie
O niečo neskôr sa stal Evgeny Shishin Evgeniho mentorom;ten chlapec robí v bazéne "Volga" Novotroitsk. Na chvíľu, Eugene Rilov plávanie v kombinácii s futbalom, ale čoskoro si uvedomil, že sa zaujímal o sledoval hru, než sa na ňom podieľať, a sústrediť sa na plávanie.

Keď mal chlapec desať rokov, celú rodinupresťahoval sa do moskovského regiónu, kde Rylov pokračoval v tréningu pod vedením Gulnary Romanadze. Neskôr ho nahradil starý známy Eugene, jeho tréner Novotroitsky Evgeny Mishin, s ktorým sú až doteraz neoddeliteľné.

Rýchlo junior

Do veku pätnásť rokov sa vybrala špecializáciaEvgeniya Rylova v plávaní. Zameriaval sa na vzdialenosti 100 a 200 metrov na chrbte, pričom ukázal menej dobrých výsledkov v sprinte 50 metrov. Ak je to potrebné, mladý muž mohol dobre plávať a plaziť, a preto obhajoval oblasť vo frelayových štatistikách.

V roku 2011 začína Jevgenij Rylov hlasnodeklarujte sa na domácej úrovni. V 5. Spartakiach žiakov získal svoje prvé ceny v juniorskom športe s veľkým odstupom od svojich súťažiacich. O dva roky neskôr založil Zhenya záznamy o mládeži v krajine na disciplínoch 100 a 200 metrov.

Evgeny Rylov plavecké finále

V roku 2014 šiel moskejší športovecjeho prvý medzinárodný turnaj, ktorý bol Junior European Swimming Championships. Tu získal tri zlaté naraz, vrátane dvoch najvyšších ocenení v štafetových pretekoch a jedného vo vzdialenosti 50 metrov na chrbte.

Podráždený nováčik

Výsledky mladých plavcov pre seba prehovorili a jeho mentori sa rozhodli, že nádej na ruské plávanie Evgeni Rylov už nemá zmysel sedieť v juniore.

V roku 2015 bol vybraný na účasť našampionátu na vodných športoch, ktorý sa konal v Kazaňe. V disciplínách 100 a 200 metrov na zadnej strane tónu sa pýtali takí ctihodní športovci ako austrálsky Mitch Larkin, japonský Irie, Pole Kavetski.

Nikto neočakával od včerajšieho mladšieho, že by moholprinajmenšom zachyťte miesto na prvom mieste. Avšak pri každom plávaní Eugene zlepšil svoje výsledky a senzačne sa dostal do finále dvesto metrov s najlepším časom.

Evgeny Rylov plávajúca biografia

Jednou zo slabých stránok mladých plavcov bolopomalý štart, prvé päťdesiat metrov, odplával horšie ako konkurencia. Na základe toho, že sa spoliehal na rýchly povrch, ktorý je veľmi často pracoval na predchádzajúcich súťažiach. Približne v rovnakom cestou ísť prevádzkovať novonarodeného vodcu ruskej reprezentácie v plávaní Rilov Eugene vo finále Svetového pohára.

Všetko sa stalo, ako plánovala Zhenya. Len trochu zlyhal v treťom sektore o päťdesiatich metroch, ale po vydaní vynikajúceho streľby. Prvé miesto s istotou vzala austrálsky atlét Mitch Larkin, tak náskok pred konkurenciou takmer o sekundu.

Avšak pre miesto v prvých troch víťazochdivoký boj. Polyak Radoslav Kavetsky pred Rylovom len 0,05 sekundy, stal sa strieborným medailistom. Eugene, na druhej strane, len jeden dotyk pred japonskou Irie, ktorý získal svoju prvú bronzovú medailu zo Svetového pohára.

Rio

Víťaz víťazného majstrovstva EugeneRylov na olympijské hry v roku 2016 už bol v štáte jedného z obľúbených. Do tejto doby urobil seriózny pokrok, výrazne zlepšil svoje osobné úspechy. Rovnako ako v Kazaň, hlavné činy Eugene na olympijských hrách boli spojené s výkonom vo vzdialenosti 200 metrov na chrbte. Obľúbeným bol stále ten istý Mitch Larkin, ale v Riu prišiel silný americký Ryan Murphy, ktorý bol vodcom amerického tímu.

Evgeny Rylov plávanie olympijských hier

V dôsledku toho sa celkový boj rozvinul medzi tromi vyššie uvedenými športovcami. Tentokrát sa Američan stal silnejším, pred druhým víťazom o 0,35 sekundy.

Druhým bol Mitch Larkin, opäť pred Rylovom. Ale ak v Austrálii Kazaň získal jasnú výhodu, potom tu bol pred Rusmi len jedným dotykom, ktorý stálo len 0,01 sekundy. Moskovský plavec zaznamenal rekord pre Európu a bol všeobecne spokojný s jeho výsledkom, ktorý sa za rok zlepšil takmer celú sekundu.

Pred finále

Na poslednom Majstrovstvách v Ruskej plážiEvgeny Rylov sa prakticky súťažil so sebou, súčasne obnovil svoje vlastné záznamy o Európe a vyhral všetky tri disciplíny: 50 metrov, 100 metrov a 200 metrov.

Na Majstrovstvách sveta v Budapešti, športovecšiel s jednou úlohou - víťazstvom. 28. júla 2017 skvelo plával 200 metrov pred Americkou Murphy a od roku 2003 priniesol mužský národný tím v krajine prvú medailu majstrovstiev sveta.